Brož Larimarový květ Zobrazit větší

Brož Larimarový květ

Nový produkt

Brož LARIMAROVÝ KVĚT vyrobená ručně z chirurgické oceli, celá tepaná, drátkovaná, s andělským minerálem - larimar. 

Více informací

Doba výroby: 6 dní

405 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Brož LARIMAROVÝ KVĚT vyrobená ručně z chirurgické oceli, celá tepaná, drátkovaná, s andělským minerálem - larimar.

Brožové zapínání - chir. ocel.

Vhodná pro alergiky.

Šířka květu je cca 3,2 cm.

Larimar

je kamenem jenž svoji nebesky modrou barvou vyzařuje lásku a přináší hluboký klid a vyrovnanost. Uvádí tělo i duši do harmonie s novými vibracemi. Na duchovní úrovni dodává síly a odstraňuje falešné hranice omezující naše vlastní já. Je průvodcem duše po správné cestě životem. Jako zemský kámen udržuje spojení s energiemi Země. Uklidňuje při stresu. Přináší jasné uvažování, tvůrčí schopnosti. Ženám pomáhá naladit se na přirozenou ženskost a spojit se s přírodou.

Vlastnosti: je duchovním kamenem, umožňuje hlubokou meditaci, spojení se světem andělů a jinými dimenzemi, pomáhá nalézt spřízněnou duši, léčí srdeční traumata i traumata z minulých životů. Odstraňuje strach a pocity viny. Přináší jasné a konstruktivní uvažování, tvůrčí schopnost. 

Léčebné využití: prospěšný zejména při problémech s krkem a chrupavkami, pomáhá odblokovat ztuhlé klouby, odstraňuje zablokovanou enrgii v oblasti hlavy, krku a hrudníku. Po přiložení na bolestivé místo z něj vytáhne bolest. Při reflexologii dokáže najít místo nerovnováhy. Čistí meridiány.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

7 dalších produktů ve stejné kategorii: