Náhrdelník Achátový Zobrazit větší

Náhrdelník Achátový

Nový produkt

Náhrdelník ACHÁTOVÝ - přívěsek s obručí, plátek leštěného achátu, uchycený v tepané, chirurgické oceli.

Více informací

Doba výroby: 10 dní

399 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Náhrdelník ACHÁTOVÝ - přívěsek s obručí, plátek leštěného achátu, uchycený v tepané, chirurgické oceli. Vhodné pro alergiky.

Achát je zavěšen na hypoalergenní obruči (která je součástí náhrdelníku) je též vyrobena z chirurgické oceli.

Velikost přívěsku je cca 5 cm x 9,5 cm.

ACHÁT

Užití: odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění

Vlastnosti: přiřazen planetě Merkur. Je to velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Léčebné využití: předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

10 dalších produktů ve stejné kategorii: