Náušnice Elegance - Ametyst + Hematit Zobrazit větší

Náušnice Elegance - Ametyst + Hematit

Nový produkt

Náušnice ELEGANCE vyrobené ručně z chirurgické oceli, celé tepané a drátkované, vypletené technikou wire-wrapping s broušenými kapkami minerálu - ametyst a minerálem - hematit (stříbrný).

Více informací

Doba výroby: 6 dní

388 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Náušnice ELEGANCE vyrobené ručně z chirurgické oceli, celé tepané a drátkované, vypletené technikou wire-wrapping s broušenými kapkami minerálu - ametyst a minerálem - hematit (stříbrný).

Vhodné pro alergiky.

Délka náušnice (bez háčku) je cca 4,3 cm, silikonové zarážky v ceně.

AMETYST

Užití: čistota, stres, sny, léčení alkoholismu, láska, klid, ochrana, štěstí, odvaha

Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetám Jupiter, Neptun a elementu vody. Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: