Náušnice Růženínová srdíčka Zobrazit větší

Náušnice Růženínová srdíčka

Nový produkt

Náušnice RŮŽENÍNOVÁ SRDÍČKA vyrobené ručně z chirurgické oceli, celé tepané, s odrátkovaným minerálem - růženín.

Více informací

Doba výroby: 6 dní

340 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Náušnice RŮŽENÍNOVÁ SRDÍČKA vyrobené ručně z chirurgické oceli, celé tepané, s odrátkovaným minerálem - růženín.

Vhodné pro alergiky.

Délka náušnic (bez háčku) je cca 3,5 cm, silikonové zarážky v ceně.

K náušnicím mám v nabídce (do sady) stejný přívěsek:

RŮŽENÍN

Léčebné užití: má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

Vlastnosti: energie receptivní, planeta Venuše, náleží elementu vody.  Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí  nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.

Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, vynikající kámen i pro zdolávání krize středního věku.

Chirurgická ocel  - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: