Náušnice Křišťálci Zobrazit větší

Náušnice Křišťálci

Nový produkt

Náušnice KŘIŠŤÁLCI vyrobené ručně z chirurgické oceli, celé tepané a drátkované, vypletené technikou wire-wrapping, s minerálem - křišťál.

Více informací

Doba výroby: 6 dní

455 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Náušnice KŘIŠŤÁLCI vyrobené ručně z chirurgické oceli, celé tepané a drátkované, vypletené technikou wire-wrapping, s minerálem - křišťál.

Vhodné pro alergiky.

Délka náušnice (bez háčku) je cca 3,3 cm, silikonové zarážky v ceně.

V nabídce jsou i dlší šperky s křišťálem (kliknutím na obrázek se dostanete do kategorie šperků s tímto kamenem):KŘIŠŤÁL

Užití: síla, ochrana, meditace, harmonie, léčení  

Vlastnosti: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.  Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: