Náušnice Kapky Hematit - modrý

Nový produkt

Tepané náušnice Kapky modrý Hematit vyrobené ručně z chirurgické oceli, celé tepané (spirálky tepané prostorově) s minerálem - hematit (kámen sebedůvěry - modře pokovený).

Více informací

Doba výroby: 3 dny

275 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Tepané náušnice Kapky modrý Hematit vyrobené ručně z chirurgické oceli, celé tepané (spirálky tepané prostorově) s minerálem - hematit (kámen sebedůvěry - modře pokovený).

Vhodné pro alergiky.

Délka náušnice (bez háčku) je cca 3,4 cm.

Silikonové zarážky v ceně.

K náušnicím je v nabídce (do sady) také stejný přívěsek:

HEMATIT

Užití: léčení, uzemnění, ochrana, zlepšení paměti

Vlastnosti: projektivní kámen, přiřazen planetě Saturn a elementu ohně. Je to zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje nerovnováhu meridiánu, čímž napravuje nevyváženosti jin. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost.Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť (obzvláště účinný na matematiku a technické předměty). Pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.   

Léčebné využití: zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohou, pomáhá rovnat záda a působí příznivě i při zlomeninách. Zahání úzkost a nespavost.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: