Přívěsek S Rubínem Zobrazit větší

Přívěsek S Rubínem

Nový produkt

Přívěsek S RUBÍNEM  vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný, odrátkovaný s větší kapkou drahokamu - rubín.

Více informací

Doba výroby: 6 dní

435 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přívěsek S RUBÍNEM  vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný, odrátkovaný s větší kapkou drahokamu - rubín.

Délka přívěsku včetně zavěšení (háčku) je cca 5,3 cm.

Vhodný pro alergiky.

RUBÍN

Léčebné využití: předcházení střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Užití: síla, radost,ochrana, bohatství, proti nočním můrám, odvaha

Vlastnosti: patří energii projektivní, elementu ohně, planetě Mars. Je to kámen bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje motivaci, směruje k realistickým cílům, vybízí nás vydat se za svým štěstím, zastavuje zlost a negativní energie a přeměňuje je v pravý opak. Dodává odvahu, navozuje pozitivní stav mysli a pomáhá tvrději čelit útokům během hádek a názorových střetů.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: