Přívěsek Nová doba - Hematit Zobrazit větší

Přívěsek Nová doba - Hematit

Nový produkt

Přívěsek NOVÁ DOBA - drátkovaný přívěsek, vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný. Uprostřed minerál - hematit.

Více informací

Doba výroby: 6 dní

239 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přívěsek NOVÁ DOBA - drátkovaný přívěsek, vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný. Uprostřed minerál - hematit. Vhodné pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu - háčku) je cca 7,4 cm.

V nabídce mám více druhů řetízků, které si k přívěsku můžete zakoupit.

K náhrdelníku jsou v nabídce také náušnice.

(kliknutím na obrázek přejdete na výrobek)

HEMATIT

Užití: léčení, uzemnění, ochrana, zlepšení paměti

Vlastnosti: projektivní kámen, přiřazen planetě Saturn a elementu ohně. Je to zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý, těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje nerovnováhu meridiánu, čímž napravuje nevyváženosti jin. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť (obzvláště účinný na matematiku a technické předměty). Pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.  

Léčebné využití: zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohou, pomáhá rovnat záda a působí příznivě i při zlomeninách. Zahání úzkost a nespavost.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: