Přívěsek Achát praskaný Zobrazit větší

Přívěsek Achát praskaný

Nový produkt

Přívěsek ACHÁT PRASKANÝ vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, drátkovaný, s minerálem - achát (černý - bíle praskaný).

Více informací

Doba výroby: 6 dní

214 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přívěsek ACHÁT PRASKANÝ vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, drátkovaný, s minerálem - achát (černý - bíle praskaný).

Vhodný pro alergiky.

Velikost přívěsku (včetně závěsu - háčku) je cca 6 cm.

ACHÁT

Užití: odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění

Vlastnosti: přiřazen planetě Merkur. Je to velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Léčebné využití: předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: