Přívěsek Růženín Zobrazit větší

Přívěsek Růženín

Nový produkt

Tepaný přívěsek S RŮŽENÍNEM vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný, drátkovaný, s odrátkovaným, větším minerálem - růženín (kámen lásky).

Více informací

Skladem

360 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Tepaný přívěsek S RŮŽENÍNEM vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný, drátkovaný, s odrátkovaným, větším minerálem - růženín (kámen lásky).

Vhodné pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu - háčku) je cca 6,4 cm.

K přívěsku je možné zakoupit řetízek (v nabídce mám více druhů).

RŮŽENÍN

Léčebné užití: má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

Vlastnosti: energie receptivní, planeta Venuše, náleží elementu vody.  Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí  nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: