Přívěsek Smaragd + Křišťál Zobrazit větší

Přívěsek Smaragd + Křišťál

Nový produkt

Přívěsek SMARAGD + KŘIŠŤÁL vyrobený ručně z chirurgické oceli, drátkovaný, s odrátkovaným minerálem - křišťál a broušeným, krásně zeleným, přírodním drahokamem - smaragd.

Více informací

377 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přívěsek SMARAGD + KŘIŠŤÁL vyrobený ručně z chirurgické oceli, drátkovaný, s odrátkovaným minerálem - křišťál a broušeným, krásně zeleným, přírodním drahokamem - smaragd.

Vhodné pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně zavěšení - háčku) je cca 7 cm.

SMARAGD

Užití: láska, peníze, ochrana, mentální síly, léčení

Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Venuše a elementu země. Je kamenem úspěšné lásky, přivádí ji do našeho života, přivolává věrnost a štěstí, partnerské vztahy udržuje v rovnováze, přináší přátelství, uklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu, spojuje nás s přírodou, která nám pomáhá, pokud s ní jednáme v souladu, posiluje paměť, zvyšuje vnímavost, ovlivňuje vědomou i podvědomou mysl, uděluje veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti. Je též silným ochranným kamenem, během spánku zadržuje noční záření. V podnikání zajišťuje dobré obchody, podporu odbytu a zvýšení veřejného povědomí o firmě. Otevírá srdeční čakru.

Léčebné využití: jeho zelená uklidňující barva blahodárně působí na zrak, posiluje unavené oči, obnovuje normální vidění, pomáhá při šedém zákalu, používá se jako protijed, detoxikuje játra, má silný regenerační účinek, uklidňuje nervy, snižuje horečku, potlačuje infekce všeho druhu, léčí páteř, svaly, revmatické potíže, cukrovku, zvyšuje imunitu, reguluje krevní tlak a činnost zažívacích orgánů. Dokáže pomáhat při léčbě zhoubných nádorů.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: