Přívěsek Dvojspirála - Křišťál Zobrazit větší

Přívěsek Dvojspirála - Křišťál

Nový produkt

Přívěsek DVOJSPIRÁLA - KŘIŠŤÁL vyrobený ručně z chirurgické oceli, na koncích tepaný, dvojité spirály obtočené minerálem - křišťál.

Více informací

Doba výroby: 6 dní

198 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přívěsek DVOJSPIRÁLA - KŘIŠŤÁL vyrobený ručně z chirurgické oceli, na koncích tepaný, dvojité spirály obtočené minerálem - křišťál.

Vhodný pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu - kroužku) je cca 7,5 cm.

Přívěsek mohu vyrobit také z dalších minerálů - v jiné barvě.

K přívěsku jsou v nabídce (do sady) stejné náušnice:

KŘIŠŤÁL

Užití: síla, ochrana, meditace, harmonie, léčení

Vlastnosti: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.  Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.    

Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Chirurgická ocel - kvalitní  nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: