Přívěsek Fluoritový Květ Zobrazit větší

Přívěsek Fluoritový Květ

Nový produkt

Přívěsek FLUORITOVÝ KVĚT vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, drátkovaný, s odrátkovaným minerálem - fluorit (duhový).

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací

Přívěsek FLUORITOVÝ KVĚT vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, drátkovaný, s odrátkovaným minerálem - fluorit (duhový).

Vhodný pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu - háčku) je cca 5 cm.

FLUORIT - duhově zbarvený

Užití: mentální síly, duševní ochrana, deprese, sebedůvěra

Vlastnosti: Je obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromag. záření.

Léčebné využití: zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku, likviduje viry, léčí infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, blahodárně působí na zuby a lze jej použít během stomatologických zásahů, dále na kosti, artritidu, revmatismus, bolesti zad, zlepšuje funkčnost kloubů, přispívá k hojení vředů a ran.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: