Přívěsek Tajemství Green Achátu Zobrazit větší

Přívěsek Tajemství Green Achátu

Nový produkt

Přívěsek TAJEMSTVÍ GREEN ACHÁTU vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný, se spirálami okolo minerálu.

Více informací

Doba výroby: 6 dní

425 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přívěsek TAJEMSTVÍ GREEN ACHÁTU vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný, se spirálami okolo minerálu. Přívěsek - průsvitný, větší minerál - achát zelený (kámen pohody) s pavučinkovou kresbou a s dalšími minerály - křišťál a serpentinit (každý achát je originál).

Vhodný pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu - háčku) je cca 6,2 cm.

K přívěsku je možné zakoupit řetízek (v nabídce mám více druhů).

ACHÁT

Užití: odvaha, síla, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění

Vlastnosti: přiřazen planetě Merkur. Je to velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, pomáhá odstranit vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro děti.

Zelený achát má receptivní energii a náleží elementu země. Zvyšuje duševní a citovou přizpůsobivost, zlepšuje schopnost rozhodování, pomáhá při řešení sporů. Nosí se ke zlepšení zraku a elixír ze zeleného achátu napomáhá při neplodnosti.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (dodání je bez krabičky a popisu kamene)

Recenze

Napsat recenzi

Přívěsek Tajemství Green Achátu

Přívěsek Tajemství Green Achátu

Přívěsek TAJEMSTVÍ GREEN ACHÁTU vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný, se spirálami okolo minerálu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: