Přívěsek Vltavínový Zobrazit větší

Náhrdelník Vltavínový

Nový produkt

Náhrdelník VLTAVÍNOVÝ - drátkovaný přívěsek s obručí (samostatně neprodejnou) , vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, s odrátkovaným vltavínem.

Více informací

Skladem

470 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Náhrdelník VLTAVÍNOVÝ - drátkovaný přívěsek s obručí, vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, s odrátkovaným vltavínem.

Vhodný pro alergiky.

Přívěsek je zavěšen na hypoalergenní obruči (která je součástí tohoto náhrdelníku - samostatně je neprodejná), a která je též vyrobena z chirurgické oceli. Je možné i zavěšení na řetízek.

Velikost přívěsku (včetně závěsů - háčků) je cca 3,7 X 5 cm. 

Obruč - průměr cca 13,5 -14 cm, obvod 45cm, je tvarovaná (mírně prohnutá), aby na krku dobře seděla.

Obruč má jednoduché a bezpečné zapínání (nerozepne se). Vhodná pro alergiky.

VLTAVÍN

Vltavín (Moldavit) je kámen tektického původu, který vznikl dopadem obrovského meteoritu na Zemi (konkrétně v německém kráteru Reis). Žárem, způsobeným dopadem tohoto tělesa, se roztavily okolní horniny a rozstříkly se do velké dálky, kde vznikla dnešní naleziště.

Jedná se o vzácný kámen, který se nachází pouze v České republice v povodí řeky Vltavy a jeho zdroje se postupem času vytěžují a ztenčují.

Vltavín je kamenem štěstí a plodnosti. Umožňuje komunikaci s vyšším já,  nejvyššími mistry a vesmírnými posly.  Zavede vás do vyšších dimenzí a umožní projít procesem růstu. Otevírá a čistí různé bloky a harmonizuje čakry. Urychluje duchovní růst.

Pomáhá odprostit se od každodenních starostí - od strachu z budoucnosti a obav o peníze. Přináší inspiraci a nečekaná řešení, která vás vedou kupředu. Spouští mocné přívaly světelné energie směrem do těla a zvyšuje osobní vibrace.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (dodání je bez krabičky a popisu kamene)

Recenze

Napsat recenzi

Náhrdelník Vltavínový

Náhrdelník Vltavínový

Náhrdelník VLTAVÍNOVÝ - drátkovaný přívěsek s obručí (samostatně neprodejnou) , vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, s odrátkovaným vltavínem.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: