Přívěsek Vltavínový Zobrazit větší

Přívěsek Vltavínový

Nový produkt

Náhrdelník VLTAVÍNOVÝ - drátkovaný přívěsek s obručí (samostatně neprodejnou) , vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, s odrátkovaným vltavínem.

Více informací

Skladem

475 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Náhrdelník VLTAVÍNOVÝ - drátkovaný přívěsek s obručí, vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, s odrátkovaným vltavínem.

Vhodný pro alergiky.

Přívěsek je zavěšen na hypoalergenní obruči (která je součástí tohoto náhrdelníku - samostatně je neprodejná), a která je též vyrobena z chirurgické oceli. Je možné i zavěšení na řetízek.

Velikost přívěsku (včetně závěsů - háčků) je cca 3,7 X 5 cm. Obruč - průměr cca 13,5 -14 cm, obvod 45cm, je tvarovaná (mírně prohnutá), aby na krku dobře seděla.

Na požádání ji můžeme zmenšit, nebo zvětšit. Obruč má jednoduché a bezpečné zapínání (nerozepne se). Vhodná pro alergiky.

VLTAVÍN

Vltavín (Moldavit) je kámen tektického původu, který vznikl dopadem obrovského meteoritu na Zemi (konkrétně v německém kráteru Reis). Žárem, způsobeným dopadem tohoto tělesa, se roztavily okolní horniny a rozstříkly se do velké dálky, kde vznikla dnešní naleziště.

Jedná se o vzácný kámen, který se nachází pouze v České republice v povodí řeky Vltavy a jeho zdroje se postupem času vytěžují a ztenčují.

Vltavín je kamenem štěstí a plodnosti. Umožňuje komunikaci s vyšším já,  nejvyššími mistry a vesmírnými posly.  Zavede vás do vyšších dimenzí a umožní projít procesem růstu. Otevírá a čistí různé bloky a harmonizuje čakry. Urychluje duchovní růst. Položený na třetím oku se můžete pohybovat dopředu budoucností nebo zpět minulostí, abyste zmírnili současné trápení nebo pochopili smysl toho, co se odehrává mezi jednotlivými inkarnacemi. Dovolí vám cestovat do jiných životů. Pomůže vám zjistit, co je třeba udělat v tomto životě, aby jste předešli nepříjemným důsledkům.

Pomáhá odprostit se od každodenních starostí - od strachu z budoucnosti a obav o peníze. Přináší inspiraci a nečekaná řešení, která vás vedou kupředu. Spouští mocné přívaly světelné energie směrem do těla a zvyšuje osobní vibrace.

Léčebné využití: učí hledat příčiny a zdroje nerovnováhy a tím pomáhá jejich uvolňování a následnému léčení.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (dodání je bez krabičky a popisu kamene)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: