Vítáme vás na našem e-shopu, ve kterém naleznete ručně vyráběné a (také ručně) tepané šperky z chirurgické oceli.
 
Jsme malá rodinná firma, která vyrábí šperky již přes deset let. Chirurgickou ocel jsme si oblíbili pro její skvělé vlastnosti: je hypoalergenní, vhodná pro alergiky i děti, neboť nezpůsobuje žádné alergické reakce na kůži.

Je to velmi kvalitní materiál, který má zdravotní atest nezávadnosti (běžně se používá ve zdravotnictví). Je pevná, má stálý tvar i barvu - nečerná a jejím tepáním (ručním) je šperk nejen atraktivnější, ale i mnohem tvrdší a tím ještě odolnější.

Pokud by vám u výrobku nevyhovovala barva korálku, perličky nebo minerálu - kontaktujte nás, pokud budeme mít vámi požadovaný, domluvíme se na změně.

Také k většině typů náušnic můžeme po domluvě vyrobit stejný přívěsek.

Nové šperky na zakázku bohužel nevyrábíme, pouze to, co je již v naší nabídce.

Šperky nejsou určeny k dalšímu prodeji a nesmí být dále nabízeny za účelem osobního obohacení. Tato informace je uvedena i v našich obchodních podmínkách.

U náušnic jsou v ceně otevřené háčky se silikonovou zarážkou proti ztrátě. Pokud máte zájem o háčky uzavřené, je možné je přikoupit v kategorii Řetízky, uzavřené háčky - automaticky je u náušnic vyměníme.

Jak o šperky pečovat?

Šperky z chirurgické oceli nepotřebují speciální péči. Vyrábějí se z kvalitní, nerezavějící oceli. Čistíme je pouze v čisté vodě s mýdlem. Po vyčištění je stačí opláchnout a nechat uschnout. Více opatrní musíte být pouze tehdy, má-li šperk místo minerálu skleněnou perličku, nebo nalepené kamínky, které by mohly při kontaktu s vodou časem odpadnout.

Dodržováním těchto pravidel zajistíte šperkům dlouhou životnost, abyste se z nich mohli těšit co nejdéle.


Zájemci o zaslání šperků na Slovensko - kontaktujte nás předem na e-mail/vnitřní poštou zde - domluvíme se.

Pokud nás pořebujete kontaktovat, můžete buď zde vnitřní poštou, nebo přes e-mail info@charliee.cz.

Děkujeme za vaši návštěvu a přejeme příjemný "pobyt" na našem webu.