Přívěsek S Achátem Zobrazit větší

Přívěsek S Achátem

Nový produkt

Přívěsek S ACHÁTEM vyrobený ručně z chirurgické ocel, s odrátkovaným minerálem - achát (tmavomodrý s krásnou světlou kresbou).

Více informací

Skladem

266 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přívěsek S ACHÁTEM vyrobený ručně z chirurgické ocel, s odrátkovaným minerálem - achát (tmavomodrý s krásnou světlou kresbou).

Vhodný pro alergiky.

Velikost přívěsku (včetně závěsu - háčku) je cca 5,3 cm.

ACHÁT

Užití: odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění

Vlastnosti: přiřazen planetě Merkur. Je to velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Léčebné využití: předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: