Přívěsek Citrín Zobrazit větší

Přívěsek Citrín

Nový produkt

Přívěsek CITRÍN vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, drátkovaný a vypletený technikou wire-wrapping, s minerálem - citrín.

Více informací

Skladem

370 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přívěsek CITRÍN vyrobený ručně z chirurgické oceli, tepaný, drátkovaný a vypletený technikou wire-wrapping, s minerálem -  citrín.

Vhodný pro alergiky.

Délka celého přívěsku (včetně zavěšení - háčku) je cca 5,3 cm.

K přívěsku je možné zakoupit řetízek (v nabídce mám více druhů).

CITRÍN

Užití: hojnost, štěstí, proti nočním můrám, léčení, odstraňuje negativní energie

Vlastnosti: náleží planetě Slunce, elementu ohně a má projektivní energii. Mimořádně blahodárně působící, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek. Citrín funguje jako účinný čistič a regenerátor, svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie. Je ochránce aury, zavčas svého majitele varuje a tím mu dává dostatek času k akci na vlastní ochranu. Čistí čakry - zejména solar plexus, aktivuje činnost korunní čakry a zesiluje intuici, pročišťuje vyšší úrovně osobnosti a uvádí je do rovnováhy. Urovnává vztahy a spory v rodině, či skupině, napomáhá přijímat se takovými, jakými jsme, dodává sebedůvěru, potlačuje sebezničující sklony, zmírňuje přecitlivělost - zejména na kritiku okolí. Nikdy nepotřebuje čištění!

Léčebné využití: obnova ztracených sil a energie, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: